Načítanie mapy…

Dátum/čas
Date(s) - 13/05/2019
18:00 - 19:30

Miesta konania
Hotel Premium**** Business

Kategórie Žiadne Kategórie


Zážitky meditácie - prednáška

Meditácia je absolútne nevyhnutná pre tých, ktorí chcú mať lepší a plnohodnotný život. Ak cítite, že ste spokojní s tým, čo máte a čím ste, do oblasti meditácie nemusíte vstupovať. Ak však cítite, že hlboko vo vnútri vášho srdca je suchá púšť, tak meditácia je odpoveďou. Meditácia vám prinesie vnútornú radosť a mier mysle. Meditácia vás nikdy neodvedie od vašich rodičov, od vašich detí, od vašej rodiny. Ani náhodou. Len posilní spojenie s vašimi blízkymi, pretože vo vnútri nich uvidíte samotnú existenciu Boha.

Ak si chcete rozvinúť nadanie alebo zväčšiť schopnosti v akejkoľvek oblasti, je potrebné sa venovať určitej vnútornej disciplíne. Ak ste spevák a chcete spievať nekonečne lepšie, váš hlas bude oveľa lepší, keď budete ašpirovať. Na zemi nie je nič, čo by sa s pomocou duchovnosti a meditácie nedalo zlepšiť.

Ak chcete zjednodušiť svoj život, meditácia je odpoveďou. Ak chcete naplniť svoj život, meditácia je odpoveďou. Ak chcete mať radosť a ponúkať radosť celému svetu, meditácia je jedinou odpoveďou.

Rezervácie

Na túto udalosť sú rezervácie ešte/už zatvorené.

Pridať komentár