Načítanie mapy…

Dátum/čas
Date(s) - 16/09/2019
19:00 - 21:00

Miesta konania
Koncertná sála DVORANA (budova VŠMU)

Kategórie


Kurz meditácie Level 1

Naučte sa základné meditačné techniky na bezplatnom kurze, ktorý začíname v pondelok 16. septembra 2019 o 19:00 v Bratislave.

Tento základný kurz potrvá jeden mesiac. Záujemcovia budú môcť kontinuálne postúpiť do pokročilejšieho kurzu Level 2. (nie je možné zúčastniť sa vyššieho kurzu bez toho, aby ste absolvovali tento základný kurz).

Meditačný kurz je venovaný základom meditácie, rozvinutiu si meditačných návykov a príprave k tomu, aby účastníci boli schopní samostatne praktizovať meditáciu doma.
———————————-
Na prvé stretnutie 16. septembra máme pre účastníkov pripravený zaujímavý meditačný zážitok. Zavíta k nám zahraničný hosť zo Švajčiarska – K.A. Beyer – psychológ, podnikateľ, autor, ale hlavne človek, ktorý sa meditácii a duchovnému životu venuje viac ako 45 rokov! O tom, že tento človek je úprimným hľadajúcim vnútorného šťastia svedčí aj fakt, že medituje každý deň už od roku 1972! Je to jedinečná príležitosť, ako získať inšpiráciu a praktické rady k meditácii. Preklad z angličtiny bude zabezpečený.
———————————-

Meditácia je spôsob, ako objaviť mier, krásu a radosť, ktoré sú a vždy boli skryté v našom vnútri a v neobmedzenej miere k nám prúdia zo všetkých smerov.

Viac o priebehu meditačných kurzov sa dozviete na tomto odkaze:
https://www.bratislavameditacia.sk/kurz-meditacie/
———————————-
ČO SA NA KURZE NAUČÍTE?

Techniky dýchania – ako využiť kľudné dýchanie na odstránenie emočného ohňa a myšlienok
Mantry – ako využiť kľudné dýchanie na odstránenie emočného ohňa a myšlienok
Meditácia na srdcové centrum – sústredenie sa na srdcové centrum, najbezpečnejšie a najefektívnejšie energetické centrum (čakra)
Techniky vizualizácie – vedené meditácie na vyvolanie mieru a rozšírenie vnútornej „krajiny“
Životné návyky – často si plne uvedomujeme naše vlastné deštruktívne návyky a tendencie, ktoré neustále prinášajú nepokoj do nášho života. Na kurzoch sa s vami podelíme o metódy na uvedomenie si a transformáciu zlých návykov, spolu s tajomstvami ako „plávať“ v súčasnom náročnom životnom štýle
———————————-
Všetci hľadáme uspokojenie v živote, ale len zriedka ho nájdeme. Tento kurz vám ukáže cestu k skutočnému šťastiu.

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.