Načítanie mapy…

Dátum/čas
Date(s) - 16/09/2019
19:00 - 21:00

Miesta konania
Koncertná sála DVORANA (budova VŠMU)

Kategórie


Kurz meditácie Level 1

Naučte sa základné meditačné techniky na bezplatnom kurze, ktorý začíname v pondelok 16. septembra 2019 o 19:00 v Bratislave.

Tento základný kurz potrvá jeden mesiac. Záujemcovia budú môcť kontinuálne postúpiť do pokročilejšieho kurzu Level 2. (nie je možné zúčastniť sa vyššieho kurzu bez toho, aby ste absolvovali tento základný kurz).

Meditačný kurz je venovaný základom meditácie, rozvinutiu si meditačných návykov a príprave k tomu, aby účastníci boli schopní samostatne praktizovať meditáciu doma.
———————————-
Na prvé stretnutie 16. septembra máme pre účastníkov pripravený zaujímavý meditačný zážitok. Zavíta k nám zahraničný hosť zo Švajčiarska – K.A. Beyer – psychológ, podnikateľ, autor, ale hlavne človek, ktorý sa meditácii a duchovnému životu venuje viac ako 45 rokov! O tom, že tento človek je úprimným hľadajúcim vnútorného šťastia svedčí aj fakt, že medituje každý deň už od roku 1972! Je to jedinečná príležitosť, ako získať inšpiráciu a praktické rady k meditácii. Preklad z angličtiny bude zabezpečený.
———————————-

Meditácia je spôsob, ako objaviť mier, krásu a radosť, ktoré sú a vždy boli skryté v našom vnútri a v neobmedzenej miere k nám prúdia zo všetkých smerov.

Viac o priebehu meditačných kurzov sa dozviete na tomto odkaze:
https://www.bratislavameditacia.sk/kurz-meditacie/
———————————-
ČO SA NA KURZE NAUČÍTE?

Techniky dýchania – ako využiť kľudné dýchanie na odstránenie emočného ohňa a myšlienok
Mantry – ako využiť kľudné dýchanie na odstránenie emočného ohňa a myšlienok
Meditácia na srdcové centrum – sústredenie sa na srdcové centrum, najbezpečnejšie a najefektívnejšie energetické centrum (čakra)
Techniky vizualizácie – vedené meditácie na vyvolanie mieru a rozšírenie vnútornej „krajiny“
Životné návyky – často si plne uvedomujeme naše vlastné deštruktívne návyky a tendencie, ktoré neustále prinášajú nepokoj do nášho života. Na kurzoch sa s vami podelíme o metódy na uvedomenie si a transformáciu zlých návykov, spolu s tajomstvami ako „plávať“ v súčasnom náročnom životnom štýle
———————————-
Všetci hľadáme uspokojenie v živote, ale len zriedka ho nájdeme. Tento kurz vám ukáže cestu k skutočnému šťastiu.

Našli sme 17 komentárov

 1. Gasparovski Jozef

  Dobrý deň,
  rad by som sa zúčastnil vášho kurzu
  závisí to však na cene.
  Vďaka za odpoved
  Jozef

  1. bratislavameditacia

   Dobrý deň Jozef, teší nás Váš záujem o kurz meditácie. Verím, že Vás potešíme, pretože kurz je bezplatný. Stačí sa iba zaregistrovať cez formulár na stránke a miesto máte zabezpečené.

 2. Mia

  Dobrý deň,
  som pracovne odcestovaná do 17.9. a veľmi by som sa chcela zúčastniť kurzu.
  Viem dákym spôsobom dobehnúť prvú hodinu, čo sa nemôžem zúčastniť? Alebo je možnosť si ju dodatočne dobrať aspoň čo sa týka teórie?
  Ďakujem.

  1. bratislavameditacia

   Dobrý deň Mia, veľmi nás teší Váš záujem o meditáciu. Ak nemôžete prísť na prvé stretnutie, nie je to problém, to je ešte možnosť pristúpiť do kurzu. Neskôr už by to nebolo možné. Avšak zmeškáte veľmi zaujímavý večer, so zaujímavým hosťom. Ale verím, že bude k dispozícii video. Ďalšie stretnutie bude o týždeň, 23.9 o 19:00 na rovnakom mieste. Kľudne sa potom môžete inštruktora opýtať, čo sa udialo na prvom stretnutí 🙂 Tešíme sa na Vás.

 3. Kat

  Dobry den. Je mozne zacat s kurzom po 25.9? Som totiz mimo SR ale o kurz mam velky zaujem. Vdaka za odpoved

  1. bratislavameditacia

   Dobrý deň Katka, kurz začína 16.9., to by ste teda vymeškali 2 stretnutia. Skúste prísť na stretnutie, ktoré bude ten ďalší pondelok – 30.9 a dohodnite sa s inštruktorom, čo ďalej.
   Aj v prípade, že by už nebolo možné do kurzu pristúpiť, nemusíte sa obávať, o kurz je veľký záujem a v dohľadnom čase určite otvoríme ďalšie termíny.

 4. Dom

  Dobry den, dalo by sa prosim este na kurz zaregistrovat? Ak nie, kedy asi by boli dalsie terminy? Dakujem pekne!

  1. bratislavameditacia

   Dobrý deň Dominika, registrácia je už ukončená, ale môžete prísť na prvé stretnutie v pondelok 16.9, v rámci ktorého bude prednáška nášho hosťa zo Švajčiarska a môžete sa dohodnúť priamo s inštruktorom, či ešte má v kurze voľné miesto. 16.9.2019 o 19:00, koncertná sála Dvorana (budova VŠMU), Zochova 1, Bratislava. Tešíme sa na Vás.

 5. Gabriel

  Dobry den, chcel by som sa zucastnit kurzu prip.aj prednasky. Ak by bolo este nejake volne miesto dajte prosim vediet. Dakujem 🙂

  1. bratislavameditacia

   Dobrý deň Gábor, určite Vás radi uvidíme na prednáške, tam sa môžete porozprávať s inštruktorom, ktorý Vám už povie presnejšie informácie ohľadom vyťaženia kurzu.

 6. Petra Bachrata

  Dobry den, my sme sa hned na zaciatku hlasili cez Fb, ze sa kurzu zucastnime. Teraz ale pozeram tuto stranku, kde je napisane, ze registracia je ukoncena. To sme sa mali niekde inde registrovat? Date nam prosim vediet? Aby sme zbytocne nechodili, ak… To by nas vsak mrzelo, keby to takto zlyhalo. Sme dve. Dakujem za odpoved.

  1. bratislavameditacia

   Dobrý deň Peťa, ak ste sa hlásili cez Event, tak je to v poriadku a máte rezerváciu, určite neprídete zbytočne. Tešíme sa na Vás.

   1. Petra

    My sme sa hlásili cez Fb a stlačili sme tlačítko, že Mám zájujem, nestlačili sme, že Zúčastním sa, je to ok? Ďakujem

    1. bratislavameditacia

     Je to ok 🙂 Super, že ste napísali, pretože sa nám prihlásilo veľa záujemcov a budeme oslovovať už iba tých, ktorí sa prihlásili cez Going tlačítko. Aj tak už kurz budeme musieť rozdeliť na viac skupín. Všetky informácie sa dozviete na prvom spoločnom stretnutí.

 7. Mirka

  Dobry den, prosim Vas kedy plánujete dalsi kurz 1? Mala by som zaujem, ale dlho som váhala…dakujem, s pozdravom mirka

  1. bratislavameditacia

   Dobrý deň Mirka, príďte 16. septembra na to prvé stretnutie, ktoré bude v koncertnej sále Dvorana O 19:00.

 8. Michal

  Dobrý den,
  bohuzial som dnes zistil ze registracia na kurz meditacie Level I je uz ukoncena. Trochu som zavahal pri nahlasovani a uz je asi vsetko plne. Chcem sa spytat, ak by sa vam uvolnilo miesto dali by ste mi vediet. Kludne ak aj nebude miesto na cely kurz, rad sa zucastnim aj iba niektorých hodin ktore budu volne.

  dakujem pekne

  Michal

Pridať komentár