Pozývame všetkých na kurz základov meditácie a Cesty sebapoznania.

Vyskúšajte jednoduché meditačné techniky a vedené meditácie, ktoré vám zmenia život. Iba tiché srdce dokáže prehĺbiť pokoj mysle.

Na úvodný večer o meditácii s výnimočnou Abhejali (Zlín) nadväzuje bezplatný kurz praktických cvičení.

Zaregistrujte sa na prednášku

VSTUP VOĽNÝ

utorok 3. marca o 18:30

Hotel PREMIUM****
Priekopy 20/A
Bratislava – RUŽINOV

VSTUP VOĽNÝ

Workshop organizujeme formou voľného rozprávania hosťujúcej Abhejali, ktorá je autentickou „jogínkou“ modernej doby.
Dozviete sa, ako táto manažérka reštaurácie dokáže podávať ultra športové výkony, ako vyzerá jej myseľ a srdce, prečo nestačí len ticho sedieť, ako na mentálny detox atď..
Predstaví začiatky meditačnej praxe, ale hlavne s vami vyskúša prvé meditačné cvičenia, ktoré otvárajú dvere do rozsiahlej témy Sebapoznania.
Na workshop si nepotrebujete nosiť pomôcky, sedíme pohodlne na stoličkách, cvičíme v sede a v tichu. Vhodné pre všetkých začiatočníkov a hľadajúcich.

Abhejali Bernardová

*20+ rokov na ceste meditácie majstra Sri Chinmoya *praktizuje prekonávanie vlastných vnútorných a vonkajších hraníc *pravidelný ultra finisher šesť a viacdňových behov *desiaty človek na svete a štvrtá žena, ktorá preplávala 7 oceánov na prvý pokus, preplávala LaManche *nominovaná na športovú osobnosť ČR 2019

… a hlavne: vie, prečo na meditácii záleží!

Príďte sa inšpirovať!

ZAREGISTRUJTE SA

Prednáška je bezplatná, avšak priestor má určitú kapacitu, preto uvítame vašu registráciu, aby sme vedeli, koľko ľudí príde.
Na prednášku sa môžete prihlasovať prostredníctvom tohto prihlasovacieho formulára.